معرفی مرکز پژوهشی پارسیان

مرکز پژوهش کیفیت و بهره وری پارسیان م جزء معدود مراکز تحقیقاتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه مهندسی و مدیریت کیفیت و تحلیل دادههاکه با مدیریت دکتر عباس سقایی فعالیت میکند. این مرکز در قالب سه گروه علمی «مدیریت کیفیت و بهره وری» ،«مهندسی کیفیت »و «مهندسی پایایی»، که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مورد تایید سازمان ملی بهره وری می باشد .

ماموریت مرکز پژوهش کیفیت و بهره وری پارسیان

ماموریت های مرکز پژوهش کیفیت و بهره وری پارسیان شامل ترویج و توسعه علوم مرتبط به بهبود کیفیت و بهره وری ، به خدمت گرفتن توانمندی های بالقوه در صنعت، دانشگاه ها و دولت به عنوان منابعی جهت توسعه علوم مرتبط به منظور بهبود کیفیت و بهره وری و مشتریان اصلی ما کسانی هستند که علاقه مندند تا بهبود کیفیت و بهره وری را علاوه بر حوزه کسب و کار در حوزه پژوهش نیز توسعه دهند.

 

  .

درباره مدیریت

دکتر عباس سقایی مدیر عامل مرکز پژوهش کیفیت و بهره وری پارسیان دارای مدرک دکتری از دانشگاه علم صنعت می باشند . ایشان اولین دارنده کمربند شش سیگما در ایران می باشند . ایشان در بیش از پانصد پروژه موفق در حوزه کیفیت و بهره وری حضور موفق داشته اند . همچنین ایشان در پروژه هایی بصورت کاملا داوطلبانه حضور داشته اند . برای آشنایی بیشتر با دکتر عباس سقایی می توانید به صفحات زیر مراجعه نمایید .

درباره مدیریت سایت مدیریت

چارت سازمانی

مشتریان مرکز پژوهش کیفیت و بهره وری پارسیان