فرصت­های داوطلبانه

از آنجایی که وظیفه انسانی و اخلاق حرفه ­ای هر شغلی ایجاب می­کند، طی چند سال اخیر مرکز پژوهش کیفیت و بهره ­وری پارسیان با هدایت دکتر عباس سقایی، به طور داوطلبانه و رایگان اقدام به ارائه خدمات مشاوره تخصصی به برخی از سازمان­ها نموده است.در جامعه ما چنین فعالیت­ هایی در حوزه ­هایی مانند پزشکی، علوم اجتماعی و آموزش نمود بیشتری دارد اما در حوزه­ های دیگر نیز می­ توان با بهره ­گیری از توان علمی و تخصصی متخصصان و به دور از اهداف نمایشی و با قصد بهبود و پیشرفت همه جانبه همه مجموعه ­ها در کشور عزیزمان، به طور جدی­ تر به این موضوعات پرداخت.

زمینه های تخصصی مرکز

 این مرکز در زمینه­ های تخصصی خود که برخی از آن­ها عبارتند از تحلیل کسب و کار، حل مساله و واکاوش داده­ ها به ارائه خدمات مشاوره و آموزش پرداخته است.این سازمان­ ها اغلب سازمان­ هایی با ماموریت­ های کلیدی و مهم هستند مانند سازمان اورژانس کشور که خدماتی مانند تحلیل مناسب داده­ ها می­تواند تاثیر قابل توجهی در افزایش کیفیت خدمات و کاهش مرگ و میر داشته باشد، یا سازمان­های غیرانتفاعی و یا مجموعه­ هایی که با ارائه راهکارهای مناسب کاهش هزینه و افزایش تولید و غیره در بحران­ های اقتصادی می­توان به آن­ها کمک نمود.

ارتباط با مجموعه

با توجه به آن که تجربیات گذشته نشان می­دهد اقدامات انجام شده موثر واقع شده است، بر آن شدیم با اعلام این موضوع و با جلب هم ­افزایی بیشتر، این حرکت را در جامعه گسترش دهیم. لذا از کلیه متخصصان حوزه مهندسی و مدیریت کیفیت و مهندسی صنایع، که علاقه­مند به همکاری در این زمینه می­ باشند تقاضا می­ شود درخواست خود را به آدرس Info@pqprc.ac.ir ارسال نمایند. همچنین در صورتی که مجموعه­­ یا سازمانی را می­ شناسید که حائز شرایط ذکر شده می ­باشند و این خدمات می­ تواند به آن­ها کمک نماید، را از طریق همین آدرس معرفی نمایید